PDFPrintE-Mail

Calendar

КАЛЕНДАР ЗА 2019 г. - каяк мероприятия и събития организирани от "Екстриим Адвенчър Джи енд Пи" ООД. Ако предложеите дати или дестинации не съвпадат с Вашите предпочитания, можем да организираме каяк приключение, съобразно Вашите желания.

Show: Arrow by date | by category
DateName of eventPlacePrice
April 2020
Fri 17.04 - Mon 20.04.2020Каяк около о-в Диапорос, Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Халкидики180 лв.
Fri 24.04 - Sun 26.04.2020Каяк по река Тунджаот. с. Трънково до с. Срем75 лв.
May 2020
Fri 01.05 - Sun 03.05.2020Каяк и йога на о-в Диапорос, Гърцияо-в Диапорос195 лв.
Fri 01.05 - Sun 03.05.2020Каяк около о-в Диапорос,п-в Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Гърция155 лв.
Wed 06.05 - Sun 10.05.2020Каяк и йога на о-в Диапорос, Гърцияо-в Диапорос250 лв.
Wed 06.05 - Sun 10.05.2020Каяк около о-в Диапорос,п-в Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Гърция195 лв.
Fri 15.05 - Sun 17.05.2020Каяк по язовир Кърджалиот х. Боровица до Главатарци85 лв.
Sat 23.05 - Mon 25.05.2020Каяк около о-в Диапорос,п-в Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Гърция155 лв.
Fri 29.05 - Sun 31.05.2020Каяк по язовир Ивайловградс. Малки Воден85 лв.
June 2020
Fri 05.06 - Sun 07.06.2020Каяк и йога на язовир БатакЯзовир Батак, Еко къмпинг Батак130 лв.
Wed 17.06 - Fri 19.06.2020Какя в Гърция, о-в Амулиани, Халкидикио-в Амулиани155 лв.
Fri 19.06 - Sun 21.06.2020Какя в Гърция, о-в Амулиани, Халкидикио-в Амулиани155 лв.

Banner
Banner