PDFPrintE-Mail

Calendar

КАЛЕНДАР ЗА 2022 г. - каяк мероприятия и събития организирани от "Екстриим Адвенчър Джи енд Пи" ООД. Ако предложеите дати или дестинации не съвпадат с Вашите предпочитания, можем да организираме каяк приключение, съобразно Вашите желания. За да бъде организирана дестинация от календара, трябва да са се събрали поне 10 желаещи участника за какинг групата.

Show: Arrow by date | by category
DateName of eventPlacePrice
May 2022
Sat 21.05 - Tue 24.05.2022Каяк по р. Тунджаот с. Коневец до с. Срем120 лв.
Sat 21.05 - Tue 24.05.2022Каяк около о-в Диапорос,п-в Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Гърция195 лв.
Thu 26.05 - Sun 29.05.2022Каяк по язовир Студен кладенецс. Калоянци140 лв.
Fri 27.05 - Sun 29.05.2022Каяк по р. Янтра от гр.Бяла до с. Кривина 110 лв.
June 2022
Fri 03.06 - Sun 05.06.2022Каяк по язовир Ивайловградс. Малки Воден110 лв.
Fri 10.06 - Sun 12.06.2022Каяк по река Тунджаот с. Трънково до с. Срем95 лв.
Fri 10.06 - Sun 12.06.2022Какя в Гърция, о-в Амулиани, Халкидикио-в Амулиани165 лв.
Fri 17.06 - Sun 19.06.2022Каяк около о-в Диапорос, Халкидики, Гърцияо-в Диапорос, Гърция165 лв.
Thu 23.06 - Sun 26.06.2022Какя по р. Велека, р. Караагач и мореУстието на река Велека145 лв.
Fri 24.06 - Sun 26.06.2022Каякинг по яз. Жребчево и р.Тунджаяз. Жребчево115 лв.
July 2022
Fri 01.07 - Sun 03.07.2022Каяк в Гърция, о-в Диапоросо-в Диапорос165 лв.
Fri 01.07 - Sun 03.07.2022Каяк по Южно Черноморие и р. КараагачКитенски залив и река Караагач110 лв.
Fri 08.07 - Sun 10.07.2022Каяк и йога на язовир БатакЕко къмпинг Батак150 лв.
Thu 14.07 - Sun 17.07.2022Каяк по р. Велека, р. Караагач и Черно Морек.к. Китен, къмпинг Юг145 лв.
Thu 21.07 - Sun 24.07.2022Каяк по яз. Голям беглик и яз. Широка полянаСамодивската поляна150 лв.
Thu 28.07 - Sun 31.07.2022Каяк по яз. Голям беглик и Широка полянаСамодивската поляна150 лв.
August 2022
Fri 05.08 - Sun 07.08.2022Каяк по р. Камчия и Черно мореУстието на р. Камчия110 лв.
Thu 11.08 - Sun 14.08.2022Каяк и йога на о-в Диапорос, Гърцияо-в Диапорос195 лв.

Тийм Билдинг

         "Една верига не е по-силна от най-слабото си звено и ако дори само един от екипа не може да се справи, всички останали страдат." Дайън Форчън

Виж още » 


Banner
Banner